בית חכם,

מגוון הפתרונות המשולבים של אידי דקורציה, יאפשרו לכם להפוך כל בית או משרד לחכם, מעוצב וניהול מרחוק.
חוזרים מהעבודה ושאנחנו נכנסים הביתה כמו קסם פותחים את הדלת והתריסים מורמים, הווילנות מצלילים את החדר בדיוק כמו שאנחנו רוצים, התאורה עדינה ואפילו דוד החשמל כבר חימם את המים. בית חכם מנצל את כל האפשרויות כדי להפוך את החיים לקלים דרך אפליקציה של סומפי, בבית חכם לוקחים את השליטה לידיים מכל מקום. בכל פתחי הבית פנים וחוץ -תריסי חוץ, וילונות, תאורה, מצלמה, דוד חשמל ואפילו המיקרו…
פתרונות בית חכם של סומפי מהפכניים בעזרתם ניתן להפעיל כל ווילון הסטה כמו גלילה, בעזרת שלט רחוק או בעזרת הטלפון החכם וזאת כחלק ממערכת הבית החכם של סומפי לחיים פשוטים, מהירים ונוחים יותר.
הווילונות ינועו ימינה או שמאלה, מעלה או מטה באופן אוטומטי, בהתאם לעוצמת השמש או לפי שעות מתוכנתות מראש וזאת יחד עם העיצוב האלגנטי של אידי דקורציה.
ההתמחות של אידי דקורציה בשילוב של בדים בעלי צבעים ומרקמים ייחודים, יהפכו כל חדר ובכל שעה לנעים ומרגיע.
אידי דקורציה מתמחה בתכנון ועיצוב של חדרי ישיבות חכמים . בלחיצה על כפתור השלט תוכלו להוריד את מסך ההקרנה,לעמעם את האורות להצליל או להחשיך את החדר.
הבדים המותאמים של אידי דקורציה יעבירו בדיוק במידה הנכונה את עוצמת השמש המתאימה ובערב אם תתארך הישיבה יוסטו הווילונות על מנת לגלות את הנוף הלילי הנשקף מהחלון. יוסי, המעצב מאידי דקורציה יודע מניסיון של למעלה מעשרים שנים עד כמה התאורה הטבעית ואור השמש חשובים ויבנה יחד איתך התאמה מושלמת בין תאורת היום הטבעית לבן עיצוב והצללת פנים .
הבית החכם מרחיב את מבטך לאופקים חדשים ע"י יצירת האווירה המושלמת לה אתם מצפים .
אז ברוכים הבאים, באתם הביתה לאידי דקורציה .
חייגו או שלחו פנייה כעת מהאתר לייעוץ ראשוני חינם.